تبلیغات
بسیج دانش آموزی شهرستان فراشبند:

بسیج دانش آموزی شهرستان فراشبند:
 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
سلام عملکرد ما در سال 95چطور بود؟


صفحات جانبی
پیشنهاد ماkw91_دانش_آموز_بسیجی_فراشبند_(1).jpg

علیرضا رحیمی از دانش آموزان پایه سوم رشته ریاضی و فیزیک دبیرستان امیر کبیر فراشبند، که چندسالی است  فعالیت خود را در حوزه بسیج آغاز کرده.

فرمانده واحد امیر کبیر با بیان اینکه یکسری آسیب ها و هجمه های فرهنگی تاثیر گذار باعث جلوگیری از پیشرفت دانش آموزان موفق شده است افزود: محیط پاک بسیج می تواند بسیجیان و حتی دانش آموزان را از آسیب هایی که می تواند به درس و نوع تفکر آن ها لطمه بزند در امان نگه دارد.

این دانش اموز بسیجی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه ی بسیج برای پیشرفت درسی و حتی فکری دانش آموزان صورت میگیرد و از جمله آن ها نیز می توان رقابت های علمی و تشویق مسئولین بسیج را اشاره کرد  بیان داشت: وقتی دانش اموز بسیجی تاثیر گذار است که از لحاظ علمی هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

فعال بسیج دانش آموزی بیان کرد، طبق فرمایش مقام معظم رهبری از ویژگی های یک فرد بسیجی عمل به موقع آن ها می باشد.

رحیمی در ادامه با اشاره به اینکه این  شهید فهمیده دارای بصیرت کامل بوده و عمل به موقع را نیز اجرا کرده اند افزود: عمل به موقع دیروز بستن کمربند نارنجک به کمر و اکنون نیز مقابله با تهاجمات فرهنگی است و امروز یک دانش آموز بسیجی باید افسر جنگ نرم باشد .

وی  با بیان اینکه جنگی که امروز ما با آن سر و کار داریم جنگ با تفکر ها است تصریح کرد: دشمنان با برنامه ریزی کامل این تفکرات را به خورد مردم ما و مسلمانان می دهند و ما باید با آن ها مقابله کنیم، دشمنان داخلی و خارجی ما خیال باطل در سر خود نپرورانند،ما تا آخر انقلابی میمانیم.

این دانش آموز بسیجی با تاکید بر اینکه عمل به موقع از جمله ویژگی بسیجی ها است گفت: شهید فهمیده این ویژگی را دارا و از بصیرت بالایی برخوردار بوده است چراکه فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی که در وجود این شهید بوده است باعث ایستادگی او در مقابل دشمنان شده است و  اکنون این به گونه ای است که دشمنان به دنبال گرفتن این فرهنگ ایثار، شهادت و از خودگذشتگی جوانان ما هستند.

فرمانده واحد دانش اموزی امیر کبیر در اخر با توجه به پیشرو بودن یوم الله 13 آبان بیان کرد؛ بدون شک مردم شهید پرور و همیشه در صحنه فراشبند همانند گذشته باری دیگر با حضور حداکثری خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان مشتی بر دهان دشمنان نظام جمهور اسلامی ایران زده و وحدت خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

سخن اخر این دانش آموز بسیجی به دانش آموزان و نوجوانان: دانش آموز باید انقلابی و گوش به فرمان ولی فقیه باشد، دانش آموزان ما باید بصیر باشند و افسر جنگ نرم باشند چراکه جبهه امروز با جبهه گذشته فرق کرده است و دانش آموزان آیندسازان ایران عزیز هستند.
[ دوشنبه 15 آبان 1396 ] [ 08:28 ق.ظ ] [ بسیج دانش آموزی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره حوزه شهید فهمیده


دیروز حماسه بود...
امروز تکلیف است...
و فردا ظهـــــــــور...
هوالنور، او نور است، او نور علی نور است، او همان است که خارج می کند مؤمنان را از تاریکی ها به سوی نور. این نور کجاست؟ او ما را به کجا می برد؟ کدام سرزمین است که مسافران آن راهیان این نورند؟ چشمان چه کسی در این دریای ظلمت فانوس دریایی شده و از گمراهی نجات می بخشد؟ کدام مصباح هدایت است که مأوای این نور شده؟ این شهود و دیدار سید و بزرگ کدام گروه است، که واژه مقدس شهادت را معنا می بخشد. جستن پاسخ این سؤالات دغدغه کسانی است که سعادت را در این شهادت و دیدار می بینند. همانها که از اسارت در لجنزار دنیا خسته اند و به دنبال عروج بر نیزه می گردند. آنان که معتقدند گاه دنیا آنقدر تاریک می شود که جز با گدازه های داغ خیمه های به آتش کشیده شده روشنی نمی یابد. کسانی که می دانند گاه دنیا آنقدر در گناه و ظلم غرق می شود که تنها خون پاکان را طلب می کند برای اصلاح. اینجا مکانی است برای کسانی که می کوشند این پاکان و معنای خون دادنشان را درک کنند و آرزو دارند به آنان بپیوندند. می کوشند برای درک این لذت، کسب این حال، تلاش برای رسیدن به همان نور...

آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمارگیر IP سنج
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب